Share on Google+
سانترال پاناسونیک فکس پاناسونیک تلفن پاناسونیک سیستم پردازش صدا پاناسونیک دوربین مدار بسته

تلفن KX-PRS110

----
SKU: KX-PRS110

KX-PRS120

 

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-PRS110

تلفن بی‌سیم پاناسونیک مدل KX-PRS110 در عین سادگی و امکانات حداقلی خود می‌تواند انتخاب خوبی برای آن دسته از افرادی باشد که دوام و کارایی و در عین حال مقرون به صرفه بودن یک گوشی تلفن را به پرداخت هزینه بابت امکانات و قابلیت‌های زیادی که شاید مورد استفاده آن‌ها نباشند و یا خیلی کم لازم شود ترجیح می‌دهند. در مورد ظاهر این محصول، کوچک و سبک بودن آن در مقایسه با اکثر تلفن‌های بیسیم نکته قابل توجهی است که سبب می‌شود جمع و جور بوده و فضای کمی اشغال کند. ضمن اینکه اصطلاحا خوشدست نیز هست. براقیت سطح بدنه این محصول ظاهر جذاب‌تری به آن بخشیده اما در عین حال آن را نسبت به بر جای ماندن اثر انگشت و ایجاد لک حساس کرده است.
 

 

تلفن بیسیم پاناسونیک KX-PRS110 از تلفن بیسیم های ویژه پاناسونیک با قابلیت های خاص و باور

نکردنی می باشد ، لطفا برای دانستن تمام قابلیت های تلفن بیسیم پاناسونیک KX-PRS110 مطالب زیر را مطالعه فرمایید.

کیفیت صدا و نویز نداشتن هنگام مکالمه از دیگر مواردی است که هنگام خرید یک گوشی بیسیم لازم است به آن توجه شود. نویزها به دلیل ایجاد تداخل امواج رادیویی ایجاد می‌شوند. در این محصول از آن جا که سیستم دکت که به‌صورت انحصاری برای تلفن‌های بی‌سیم در نظر گرفته شده است پیاده‌سازی شده، خبری از تداخل رادیویی با امواج دیگر دستگاه‌های بیسیم نظیر مودم‌ها، موس‌ها و… نخواهد بود و کیفیت صدای مکالمه خوب است.
در این گوشی دو حالت و قابلیت با دو هدف قرار داده شده است. حالت Eco و قابلیت Paging. حالت اکو که مخفف اکونومی هست و هرجا به چشم بخورد و ازجمله در این محصول به معنای مصرف حداقلی انرژی است. با قرار دادن تلفن در حالت Eco  مصرف باتری کاهش یافته و بهینه می‌شود. البته در این حالت برد آنتن‌دهی کم می‌شود و نمی‌توان از پایه زیاد فاصله گرفت. قابلیت Paging برای زمانی است که نمی‌دانید گوشی کجاست. با استفاده از این قابلیت می‌توان با فشار یک دکمه بر روی پایه‌ی تلفن صدای زنگ گوشی بی‌سیم را به صدا درآورد و آن را پیدا کرد.
سازگار با کلید یاب
قابلیت کنترل کودک
حالت شب
در صورت اشتراک تماس نیاز به گوشی اختیاری است 
حافظه کالر ایدی تا 50 مورد 
مسدود کردن تماس های ورودی تا 100 تماس
قیمت: ----
 

© 2011-2014 Asre Ertebatat All rights reserved.