Share on Google+
سانترال پاناسونیک فکس پاناسونیک تلفن پاناسونیک سیستم پردازش صدا پاناسونیک دوربین مدار بسته

نرخنامه

نرخنامه پیشنهادی تلفن ثابت
تعرفه خدمات تجهیزات مخابراتی وارتباطی
با سلام
احترامآ ، بدینوسیله پیشنهاد تعرفه ارائه‌کنندگان خدمات و تعمیرات و پشتیبانی دستگاههای مخابراتی که به تصویب هیأت مدیره رسیده است جهت استحضار به حضور ایفاد می گردد.
توجه:خدمات تعمیر و نصب و راه اندازی دستگاههای مخابراتی مستلزم داشتن پروانه کسب معتبر صادر شده از این اتحادیه در رسته مربوطه بوده و واحدهای صنفی که پروانه کسب آنها فاقد مضمون فوق الذکر در ستون رسته صنفی میباشد مجاز به این امر نمی باشند.

پیوندها

تلفن و اینترنت بر روی فیبر نوری

 درخواست فیبر برای مشترکان رایگان است و با ارائه سرویس فیبر، مشترکان می‌توانند از هر یک از بسته‌های موجود در پورتال مخابرات استفاده کنند. تمامی این بسته‌ها، برگردان رایگان از سیم مسی به فیبر دارند و مدت قرارداد آنها ۱۲ ماه است. مشترکان می‌توانند در پورتال مخابرات و در بخش تانومای اینترنت، از جزئیات بسته‌ها آگاه  شده و به راحتی آنها را سفارش دهند تا از خدمات جدید شرکت مخابرات ایران تحت عنوان تانوما استفاده کنند.

 

برای مطالعه بیشتر کلیک کنید

SIP Phones

این تلفن های پیشرفته به شکلی طراحی شده اند که مکالمات صاف با کیفیت صدای HD و بهره برداری آسان همراه با مصرف توان کم را به کاربران خود هدیه می دهند. تنظیمات اولیه ساده و امکان نصب بدون دردسر نیز از ویژگی های دیگر این خانواده است ؛ علاوه بر این ، انتخاب گسترده ای از مدل در اختیار شما ست.
به دنیای SIP خوش آمدید !

These advanced phones are designed to allow smooth conversations with HD voice quality, easy operation along with low power consumption. Initial settings are also simple, enabling hassle-free installation. A wide selection of models are available, ranging from corded to cordless, making it possible to choose the optimal phone for each office.

اخبار جدید

 صدای دیجیتالی با VOIP

 

  • بسياري از ما تاكنون نام VOIP1 را شنيده‌ايم اما اين فناوري چيست؟

  • VOIP يا پروتكل صوت روي اينترنت، روشي جهت تبديل سيگنال‌هاي صوتي آنالوگي كه شما در يك مكالمه تلفني عادي مي‌شنويد به داده‌هاي ديجيتالي است كه قادر هستند تا به وسيله شبكه اينترنت به هر كجا منتقل شوند. VOIP مي‌تواند يك اتصال استاندارد اينترنتي را به روشي براي برقراري يك تماس كم هزينه تلفني تبديل كند. اين فناوري امروزه تحول بزرگي را در دنياي سامانه‌‌هاي تلفني پديد آورده است.

آموزش

تقویت کنندهٔ کم نویز (Low Noise Amplifier)

 

  • تقویت کننده کم نویز نوع خاصی از تقویت کننده های الکترونیکی است در سیستم های مخابراتی برای تقویت سیگنال های گرفته شده از آنتن به کار می رود اغلب در فاصلهٔ کمی از آنتن قرار می گیرد

 

عصرارتباطات

نمایندگی پاناسونیک

 عصر ارتباطات، نمایندگی رسمی پاناسونیک در ایران است. این شرکت مفتخر است، طی چندین سال فعالیت پیوسته خود در زمینه فروش و نصب سانترال و فکس ، توانسته به بسیاری از ارگانهای دولتی و خصوصی سرویس و خدمات شایان ارائه کند.شایان ذکر است شرکت عصرارتباطات نمایندگی برتر محصولات مخابراتی پاناسونیک از طرف شرکت پاناسونیک انتخاب گردیده است. لازم به ذکر است منظور از نمایندگی رسمی  زیر مجموعه شرکت کامتل میباشد .

جهت آشنایی شما بازدید کننده محترم با کارت گارنتی اصلی بر روی لینک زیر کلیک نمایید

برگه گارانتی

سایت اتحادیه مخابرات

شما مشتری عزیز میتوانید از اخرین نرخنامه و همچنین موارد تخلف از این سامانه استفاده فرمایید.

 

امید است، با لطف پروردگار و کوشش فراوان، بتوانیم برترین نمایندگی پاناسونیک در ایران باشیم.

 

اخبار

  
بازدید کننده محترم

وب سایت جدید نمایندگی پاناسونیک از این تاریخ افتتاح گردید
 این مرکز ارائه کننده رسمی محصولات تلفن و سانترال پاناسونیک با گارانتی
معتبر و خدمات پس از فروش می باشد.
از این پس اخبار مرتبط را در این بخش مطالعه فرمایید
جهت دانلود نرم افزار های پاناسونیک به پایکاه اطلاع رسانی ما به نشانی www.panasonicir.com یا www.asreertebatat.ir  .مراجعه فرمایید

 

 

 

همزمانی محتوا
 

© 2011-2014 Asre Ertebatat All rights reserved.