Share on Google+
سانترال پاناسونیک فکس پاناسونیک تلفن پاناسونیک سیستم پردازش صدا پاناسونیک دوربین مدار بسته

تلفن KX-TGE272

----
SKU: KX-TGE272

KX-TGE272

 

 

تلفن بیسیم پاناسونیک KX-TGE272

  1. دارای صفحه نمایش ال سی دی (1.88 اینچی)
  2. فرکانس 1.9 گیگا هرتز
  3. رنج فرکانسی از 1.92 تا 1.93 گیگا هرتز
  4. تلفن بیسیم KX-TGE272 دارای بهره گیری از تکنولوژی DECT 6.0
  5. دارای دو گوشی بیسیم

تلفن بیسیم پاناسونیک KX-TGE272 دارای امکام ارتباط هر دو بیسیم با یکدیگر . برای دانستن قابلیت های کامل تلفن بیسیم پاناسونیک KX-TGE272 مطالب زیر را مطالعه نمایید.

قابلیت اتصال یک خط تلفن

دارای قابلیت Link-to-Cell (قابلیت اتصال به گوشی های هوشمندی که با Bluetooth و سیستم گوشی های بیسیم سازگار می باشند.)

 تعداد تلفن همراه قابل ثبت دو عدد

صدای زنگ مطابق با حالت ست شده بر روی تلفن همراه

سیستم اعلام پیام کوتاه

هشدار گویای ارسال کننده پیام

سازگار با کلیدیاب (تا 4 دستگاه)

 

قابلیت Link-to-Cell
این قابلیت اجازه می دهد تا تلفن هوشمند را با گوشی بیسیم خانگی پاناسونیک خود یکپارچه کنید. پس از آن شما می توانید تماس های موبایلتان را از طریق گوشی بیسیم ایجاد یا دریافت نمائید.

هشدار گویای ارسال کننده پیام
زمانی که شما تماسی را در تلفن همراه خود دریافت می کنید، نام یا شماره فرد تماس گیرنده، با استفاده از تابع تبدیل متن به گفتار، از طریق گوشی بیسیم اعلام خواهد شد.

استفاده ی آسان به واسطه ی کلید های بزرگ بر روی گوشی و بیس
دکمه های کلیدی عملکرد هوشمند بر روی گوشی و بیس، راهکار تک لمسی برای دسترسی به امکانات دیگر نظیر دریافت پیامهای صوتی، مشاهده ی تماس های ناموفق، برقراری تماس و خاموش کردن آلارم را فراهم می کند.

سیستم پیغامگیر پیشرفته
چه در منزل باشید چه نباشید، می توانید به راحتی از پیغام های ذخیره شده جدید با خبر شوید. وقتی در منزل هستید با صدای بوق و مواقعی که خارج از منزل هستید از طریق تماس بیس با تلفن همراه یا شماره دفتر کارتان که از پیش در گوشی ذخیره شده است از پیغام جدید دریافت شده آگاه خواهید شد.

کاهش نویز
ویژگی کاهش نویز که در مدل های 2014 به بعد قرار داده شده، به صورت همزمان نویز محیط اطراف را مهار و صدای تماس گیرنده را افزایش می دهد و موجب می شود صدای او بهتر شنیده شود. بدین ترتیب حتی اگر تماس گیرنده در محیط پر سر و صدایی باشد باز هم شما به راحتی صدای او را خواهید شنید

سازگاری با کلید یاب پاناسونیک

شما می توانید با اتصال لوازم کوچک خود نظیر کلیدهای منزل و ریموت ماشین که اکثر مواقع آنها را گم می کردید به دستگاه کلید یاب پاناسونیک، تنها با فشردن یک کلید آنها را به راحتی بیابید.

سیستم بک آپ قدرتمند
سیستم بک آپ قدرتمند باطری به شما کمک می کند حتی هنگامی که برق قطع می شود به صورت موقت به مکالمه خود ادامه دهید. برای اینکار باید یکی از گوشی ها را بر روی بیس قرار داده و با گوشی دیگر مکالمه کنید.

شماره انداز یا Caller ID گویا

با استفاده از تابع تبدیل متن به گفتار نام و یا شماره ی فرد تماس گیرنده به محض تماس از طریق گوشی اعلام شده و دیگر نیاز نیست برای آگاهی از آن حتما گوشی را چک کنید.

 

قیمت: ----
 

© 2011-2014 Asre Ertebatat All rights reserved.